Apie mus

Išskirtinė originalių kuprinių parduotuvė Deimado

Prekiaujame garsių ir pripažintų gamintojų kuprinėmis. Siūlome platų asortimentą, o jei nerandate to ko ieškojote, kreipkitės elektroniniu paštu dėl užsakymo.

Smagaus apsipirkimo!

 

Parduotuvės rekvizitai:

Individuali veikla pagal pažymą Nr. 694839

Veiklą vykdo: Mantautė Morkvėnė

Adresas: Raudondvario pl. 230c, Kaunas, LT-47157

Tel. Nr.: 8 676 77827

El. paštas: info@deimado.lt

 

TAISYKLĖS

 1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios pirkimo – pardavimo taisyklės sudarytos vadovaujantis LR ūkio ministro įsakymu 2001 m. rugpjūčio 17 d. Nr. 258 “Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų tiekimo kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo” , LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir kitais LR teisės aktais.

1.2. Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) nustato deimado.lt tinklapio admininstratoriaus, vykdančio individualią veiklą pagal pažymą Nr. 694839 (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje deimado.lt.

1.3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs teisingus duomenis (vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el.paštą) pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina atsiųsdamas patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.

 1. Pirkėjo teisės ir pareigos

2.1. Pirkėjas, naudodamasis deimado.lt internetine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

2.2. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes deimado.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių  nustatyta tvarka.

2.3. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su deimado.lt internetine parduotuve per keturiolika darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu. ar telefonu.

2.4. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.

2.5. Pirkėjas įsipareigoja savo paskyroje nurodyti teisingus savo kontaktinius duomenis – vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą. 

2.6. Jeigu pasikeičia Pirkėjo duomenys, pateikti užregistruotoje paskyroje, Pirkėjas privalo juos atnaujinti.

2.7. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Praradęs prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.

 1. Pardavėjo teisės ir pareigos

3.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis deimado.lt internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

3.2. Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjui priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą deimado.lt internetinėje parduotuvės registracijos formoje.

3.3. Pardavėjas įsipareigoja per keturiolika dienų atsiimti daiktą ir grąžinti Pirkėjui  už jį sumokėtus pinigus, jeigu Pirkėjas atsisakė pirkimo – pardavimo sutarties.

3.4. Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti taisykles. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.

 1. Prekių užsakymas

4.1. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti grynaisiais pinigais (atsiimant prekę iš sandėlio) arba banko pavedimu (pinigus Pirkėjas perveda į deimado.lt internetinės parduotuvės sąskaitą). 

4.2. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant (išskyrus atsiskaitymą grynaisiais pinigais). Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

4.3. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per pardavėjo nustatytą laikotarpį, užsakymas atšaukiamas. Pardavėjas nustato prekės rezervacijos laikotarpį savo nuožiūra.

5 Prekių pristatymas

5.1. Pardavėjas užsakytas prekes supakuoja ir perduoda siuntimui Lietuvos paštu sekančią darbo dieną po apmokėjimo patvirtinimo. 

5.2. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.

5.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes atsiimti pats Lietuvos pašto skyriuje kai tik gauna Lietuvos pašto įteikimo pranešimą apie gautas prekes. Tuo atveju, kai jis prekių pats atsiimti negali, o prekės yra išsiųstos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

5.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjui prekes per 2-5 darbo dienas. Kai kuriais atvejais prekių pristatymas gali trukti iki savaitės, dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. 

5.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

5.6. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.

 1. Prekių grąžinimas ir keitimas

6.1. Pirkėjas turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo – pardavimo sutartį, ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, jei Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė.

6.2. Norėdamas grąžinti prekę, Pirkėjas gali tai padaryti per keturiolika dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.

6.3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. 

6.4. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos – nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės.

6.5. Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant ir kainą už pristatymą.

 1. Prekių kokybė 

7.1. deimado.lt internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

7.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių deimado.lt internetinėje parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos.

 1. Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė

8.1. Pardavėjas neatsako už atsiradusius padarinius, jei Pirkėjas nepateikia tikslių ir teisingų asmens duomenų paskyros registracijos formoje.

8.2. Pirkėjas atsako už savo paskyros prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. 

8.3. Prieš registruodamas paskyrą deimado.lt internetinėje parduotuvėje, Pirkėjas atsako už tai, kad perskaitė ir susipažino su šiomis Taisyklėmis. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės jei Pirkėjas nesusipažino su šiomis Taisyklėmis.

 1. Baigiamosios nuostatos

9.1. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. 

PRIVATUMO POLITIKA

 1. Klientas, norėdamas užsisakyti prekių iš deimado.lt, turi užsiregistruoti deimado.ltinternetinėje svetainėje, įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį. Klientui pageidaujant gauti deimado.ltinformacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
 2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. deimado.ltpatvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais ir įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus deimado.ltpartnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 3. Klientas, užsiregistruodamas el.parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, deimado.ltatleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
 4. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant deimado.lt, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
 5. deimado.ltpatvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos Klientų asmeninių duomenų apsaugai.
 6. Šioms Privatumo sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO INFORMACIJA

www.deimado.lt interneto svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), todėl šiame skyriuje jums pateikiama išsami informacija apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių.  Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį). Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Slapukų tipai

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.  Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų.  Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją.  Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė.  Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.  Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.